top of page

ZASTOSOWANIA

Bogactwo żywic i podkładów sprawia, że system DISOLAC zapewnia rozwiązania dla bardzo wielu gałęzi przemysłu. Poniżej znajdziecie Państwo podział na konkretne grupy zastosowań wraz z katalogami przedstawiającymi sugerowane rozwiązania technologicznymi.

Zastosowania: Product
Marble Surface
DSC00468.jpg

Konstrukcje metalowe

W Roberlo dokładnie przeanalizowaliśmy i uzyskaliśmy odpowiednie certyfikaty dotyczące procesów lakierniczych konstrukcji. 

Właściwości każdej powierzchni narażonej na kontakt ze środowiskiem naturalnym mogą się zmieniać z uwagi na procesy korozyjne. Dlatego też odpowiedni system lakierowani i ochrony konstrukcji odgrywa zasadniczą rolę w procesie produkcji lub remontu. Odpowiednie dobranie systemu i procesu lakierniczego zapewnia długotrwałą żywotność określonej konstrukcji.

Gama produktów Disolac obejmuje wiele rozwiązań przetestowanych w naszych laboratoriach zgodnie ze specyfikacjami ISO. Dzięki tym testom jesteśmy w stanie określić, czy systemy są odpowiednie dla danych warunków atmosferycznych i czy możemy pomóc klientom w opracowaniu planu konserwacji konstrukcji.

W ofercie posiadamy wiele rozwiązań dla różnych warunków atmosferycznych, począwszy od miejsc o niskim zanieczyszczeniu, a skończywszy na obszarach wysoko zasolonych lub o wysokim wskaźniku UV.

bottom of page